Instalacje elektryczne – Mikołów

by

Budowa nowego domu, remont starszego domu zawsze jest dla nas wyzwaniem. Nowe ściany, ścianki, podłogi. Tymczasem bardzo duże znaczenie ma również odpowiednio zaprojektowana lub zmodernizowana instalacja elektryczna. O ile w przypadku budowy nowego domu jesteśmy w stanie na etapie projektowym wszystko zaplanować, to w przypadku modernizacji sprawa może być nieco bardziej skomplikowana. Odpowiednia ilość obwodów odpowiednio zabezpieczonych, ilość gniazd, punktów świetlnych. Wszędzie musimy doprowadzić konkretną ilość przewodów oraz finalnych gniazd.

     Projektowanie instalacji elektrycznych dziś to prawdziwe wyzwanie. Gniazdka pod ładowarki telefonów komórkowych, dodatkowe oświetlenie w postaci lampek i lamp. Spoglądając na plany obecnych rodzin w domach nowych szybko dochodzimy do wniosku – ilość rośnie w oczach. Kiedyś wystarczyły dwa gniazda, dziś nawet jest ich kilkanaście. Trzeba jednak pamiętać iż instalacja ma być nie tylko komfortowa ale również bezpieczna dla użytkowników. Jako fachowcy z wieloletnim stażem na rynku oferujemy instalacje elektryczne w Mikołowie. Precyzyjnie, solidnie i fachowo podchodzimy do każdego nowego zadania. Nie ważne czy jest to dom nowy, czy kilkudziesięcioletni instalacja ma być sprawna i bezpieczna. To nasz cel nadrzędny.

Montaż instalacji elektrycznych w Mikołowie
Obecne czasy wymagają od nas coraz większej ilości punktów zasilających urządzenia w domu. To wszystko sprawia, że instalacja może niedomagać. Ingerencja w każdą instalację to wyzwanie dla każdego elektryka.

Naprawa instalacji elektrycznych w Mikołowie

Oprócz nowych instalacji elektrycznych oferujemy również bieżące naprawy oraz konserwacje instalacji elektrycznych. Doskonale wiemy, że obecne czasy stawiają większe wyzwania przed naszym okablowaniem oraz zabezpieczeniami. Trudno się dziwić wszelkiego rodzaju awariom skoro kilka, kilkanaście lat temu nikt nie spodziewał się, że pobór prądu może być tak duży. Dlatego właśnie czasem całość instalacji wymaga mniejszej lub większej ingerencji.