Gniazda elektryczne

by

Czasy gdy w sklepach mieliśmy do wyboru tylko jeden model gniazd elektrycznych na szczęście minął bezpowrotnie. Projektanci tego typu osprzętu dosłownie prześcigają się w modelach gniazd i włączników elektrycznych. To już nie tylko kolor biały czy kremowy.

Na rynku znajdziemy również gniazda w kolorze czarnym lub o deseniu drewna. Wybór jest ogromny. Dowodem na potwierdzenie tej tezy mogą być specjalne gniazda wielobarwne do pokoju dziecięcego. Dziś w stylistyce każdego szczegółu instalacji elektrycznej panuje dowolność. Nawet gniazdo elektryczne może być odzwierciedleniem charakteru i stylu osób mieszkających w domu czy mieszkaniu. Dosłownie każdy znajdzie coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługują również gniazda elektryczne chowane w blacie. Idealnie sprawdzą się zarówno w biurze, jak i w kuchni. Wysuwane tylko wtedy gdy potrzebujemy, wtedy gdy pracujemy na dodatkowym sprzęcie. Po pracy całość wsuwana jest w blat.

Firma Ospel ma w swojej ofercie również gniazda elektryczne z wbudowanym złączem USB. Z powodzeniem możemy w takim miejscu również naładować telefon.